Úvod Názory Aký film – také publikum – toľko pukancov

Aký film – také publikum – toľko pukancov

Diskusia „jesť, či nejesť“ dohnaná do extrému je vojnou vandalov so ctihodnými občanmi. Bojiskom je kinosála, kde sa stretli nezmieriteľní súperi aac 코덱. Prečo? Prišli na to isté filmové predstavenie. Trháky ako Piráti z Karibiku môžu rozpútať vo virtuálnom hľadisku skoro také vášne ako na plátne 디알도스 다운로드. Je to totiž „pukancový“ film, na ktorý majú prístup aj „nepukancoví“ diváci.

Pri Pirátoch človek nepríde o nič, aj keď nepočuje polovicu dialógov ldplayer. „Šuchotaví prežúvači“ preto nemôžu pokaziť ostatným dojem. Za pozornosť totiž stoja iba podnety, na ktoré vystačí zrak. Sledovanie takéhoto „braku“, môže byť naopak zážitkom 피닉스 다운로드. Publikum totiž spontánne reaguje, komentuje, smeje sa… Niekedy je hodnotnejší pohľad na ľudí, než plátno.

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Knebl
Chlapci na panvici
Dompek Pizza donaskova sluzba

Ale ak príde pukancový divák na „vysoké filmové umenie“, veľa srandy si neužije 마이크로소프트 공식 다운로드. Na plátne sa zväčša nič nedeje. Ak má človek plné ústa (gule za ušami), nepočuje, čo postavy bľabocú. Zohne sa pre obživu, zabaví sa otváraním plechovky a ujde mu niečo dôležité qlab 다운로드.

Zblúdilci, ktorí si zmýlia Ghost Writera a Ghost Ridera, musia prijať pravidlá hry. Ak sa ocitnú medzi „pukancami“ nech si spomenú, že kinematografia bola od začiatku iba púťovou atrakciou 오늘은 가지마 다운로드. Mala zabaviť a zarobiť. A ak prídu medzi čudákov, čo zhypnotizovaní, v mrazivom tichu hľadia na plátno a ani sa nepohnú? Aspoň zistia, že za tých sto rokov sa všeličo zmenilo 국민은행 로고 다운로드.

Autor: Martin Palkovič

REKLAMA