Úvod Koktail Cyklisti máte zimný “absťák“? V CYKLOŠTÚDIU nezmrznete a navyše sa veľa dozviete

Cyklisti máte zimný “absťák“? V CYKLOŠTÚDIU nezmrznete a navyše sa veľa dozviete

Zima konečne ukazuje svoju pravú tvár. Keďže Piešťanci sú rod bicyklový, je možné, že niektorí už pociťujú alebo v dohľadnej dobe začnú pociťovať “cyklistický absťák“ Free spss Hangul edition. Ak však prídu do CYKLOŠTÚDIA v PT Univerzál, určite ich obíde. Príležitosť tu nájde aj národ nebicyklový, ktorý radšej chodí pešo. Návšteva štúdia však môže pomôcť nielen im, ale i všetkým, ktorí sa chcú o sebe dozvedieť viac a spraviť niečo pre seba 웹윤고딕 130 다운로드.

Piešťanské CYKLOŠTÚDIO je športové štúdio, ktoré sa venuje dvom typom indooršportu –cyklistike /bicyklovaniu/ a chôdzi movie Lion. Cvičí sa na stacionárnych bicykloch a walking trenažéroch, teda mechanických pásoch určených na chôdzu. „Cieľom nášho štúdia je naučiť ľudí správne cvičiť a taktiež sa im snažíme vštepiť základy fyziológie, aby vedeli čo sa deje s ich telom pri fyzickej aktivite right base. Snažíme sa ukázať im, ako zbytočne neplytvať silami, energiou, čo sa následne väčšinou prejaví nielen na fyzickej schránke, ale hlavne na psychickej úrovni,“ vysvetľuje Zuzana Jáčová, majiteľka štúdia Kakao Mobile. „Dôležité v našom pohľade je, aby sme neboli nálepkami spoločnosti, ktorá prezentuje niektoré moderné, väčšinou nezmyselné trendy, ktoré skôr človeka o zdravie pripravia ako mu ho upevnia Download the 2019 calendar. Odmietame propagovať a podporovať akýkoľvek druh diét na chudnutie a učíme ľudí spoznávať ich telá a vážiť si ich Tekken Tag Tournament 1 Download. Nemôžeme predsa chudnúť celý život. Týranie akejkoľvek ľudskej zložky smeruje k nerovnováhe v nás, dodáva Z. Jáčová.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

Bicyklovanie a chôdzu v štúdiu podľa Zuzany Jáčovej zvolili preto, že tento pohyb je pre ľudský organizmus prirodzený 미인심계 다운로드. Nepoužívajú sa žiadne protirotačné pohyby, ktoré môžu poškodzovať pohybový aparát. Týmito cvičeniami sa posiľuje nielen silový aparát, ale predovšetkým kardiovaskulárny systém osmc 다운로드. V rytme príjemnej hudby uvoľníte aj psychiku a zrelaxujete. „Príďte, ukážeme, pomôžeme,“ pozýva Z. Jáčová.
Volajte 0904 959319 alebo príďte do PT – UNIVERZÁL E.F 토 도우 다운로드. Scherera 17, na 1. poschodie.

Časový rozpis lekcií v CYKLOŠTÚDIU Piešťany:

Autor: dj Foto: Martin Palkovič

REKLAMA