Úvod História Od hokejovej mastenice na piešťanskom ľade dnes uplynulo 30 rokov

Od hokejovej mastenice na piešťanskom ľade dnes uplynulo 30 rokov

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jedna z najväčších bitiek v histórii hokeja sa odohrala na piešťanskom zimnom štadióne 4. januára 1987, do pästného súboja sa zapojili nielen hráči na ľade, ale aj striedačky tímov Kanady a Ruska Word style download. Nervy na uzde neudržali juniorskí hokejisti počas zápasu, ktorý mohol rozhodnúť o majstrovskom titule Kanaďanov. Bitka dosiahla také rozmery, že sa organizátori rozhodli vypnúť svetlá a prerušiť ju, ale údery z jednej i druhej strany padali ďalej adobe acrobat x pro 한글. Treba dodať, že zaplnenému štadiónu sa nešportové správanie nepáčilo a hráčov častovali nielen piskotom, ale aj skandovaním hesla „My chceme hokej!“ 그들만의 월드컵 다운로드. Bitka stála kanadských hokejistov istú bronzovú medailu.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Všetko sa začalo v 14 One-touch download. minúte za stavu 4:2 pre Kanadu, kedy sa do seba pustila kanadská útočná formácia s Theorenom Fleurym, Mikom Keanom a Everettom Sanipassom, proti ruskému triu Sergej Šesterikov, Pavel Kostičkin, Valerij Zelepukin steelheart 다운로드. Na úplnom začiatku bitky bola zrážka Sanipassa so Šesterikovom, po chvíli sa do seba pustili i ostatní hráči na ľade a neskôr i hráči zo striedačiek a bitka tak dosiahla naozaj nevídaných rozmerov Download the cacao friends font.

Rozhodcovská trojica Rønning, Gorsky a Pomoell sa mohla iba bezradne prizerať a po skončení mastenice nepotrestali na strane Kanady len druhého brankára Jimmyho Waitea a útočníka Pierre Turgeona, ktorému zotrvanie na lavičke neskôr spoluhráči poriadne vytmavili download dism.exe. Kritika sa zniesla najmä na nórskeho rozhodcu Hansa Rønninga, ktorý bol na náročný zápas nominovaný skôr kvôli národnosti, než na základe skúseností subtitles for IM Hero. Na ľade sa nepobili nejakí neznámi hokejisti, ale také mená svetového hokeja a neskoršie hviezdy Kanadsko-americkej NHL ako Brendan Shanahan, Alexander Mogilny a Sergei Fedorov, či už spomínaný Theoren Fleury 워너원 다운로드.

Hromadná bitka oboch tímov neskončila bez odozvy, ruský tréner Vladimír Vasiliev bol vyhodený z postu trénera ruskej juniorskej reprezentácie 유니티 패키지 다운로드. Oba tímy boli z turnaja diskvalifikované a Kanadu to stálo minimálne bronzovú medailu, v prípade výhry o štyri góly mohla byť dokonca zlatá. Medzinárodná hokejová federácia IIHF suspendovala hráčov na rok a pol, tréneri si odniesli trojročný dištanc. Trest pre hráčov bol neskôr zmiernený na šesť mesiacov v rámci opravného prostriedku, niektorým hráčom tak bol umožnený štart na nasledujúcom turnaji v roku 1988 v Moskve.

-lt/Zdroj: wikipedia, Denník N, youtube.com/Foto: YouTube-

REKLAMA