Connect with us

Čo sa deje v Piešťanoch? Bleskové fotosprávy

Reklama
Reklama

[vc_row][vc_column width=“2/3″][td_block_ad_box spot_id=“content_top“][vc_column_text]

Ak chcete mať rýchle informácie o tom čo sa deje v Piešťanoch a okolí, táto rubrika je presne pre vás. Nájdete tu fotografie s krátkym popisom o udalostiach, situáciach, či skutočnostiach, ktoré sme zaznamenali prevažne našim objektívom.

Ak máte aj vy informáciu o niečom zaujímavom a podarilo sa vám spraviť fotografiu, ktorá situáciu zachytáva, môžete nám ju poslať pomocou uploadera nižšie. Redaktori portálu príspevok spracujú a následne publikujú.

[ngg_uploader id=3554]

Reklama

 

Bleskové fotosprávy

26.3.2017 – 18:05 h – Požiar skládky odpadu v trnavskej spoločnosti ASA vidno aj z Bacchus villy. Pri rozsiahlom požiari zasahuje viac ako 50 hasičov, medzi nimi aj hasiči z Piešťan. Viac informácií tu.

25.3.2017 – 11:30 h – Pri Váhu v lokalite prúdov čistilo brehy od odpadu 40 ľudí z azylového domu Domum a aj niekoľko ľudí bez domova. Išlo o akciu nadväzujúcu na Polievku zo srdca, kedy núdzni svojim pričinením podporili dobrú vec.

 [/vc_column_text][/vc_column][vc_column width=“1/3″][vc_widget_sidebar title=“Vyhladavanie galeria“ sidebar_id=“td-sidebar-bleskfoto“][td_block_ad_box spot_id=“sidebar“][vc_wp_posts number=“10″][/vc_column][/vc_row]