Úvod Aktuality Župa zatvorila kultúrne inštitúcie

Župa zatvorila kultúrne inštitúcie

REKLAMA

V súvislosti s obmedzením pohybu obyvateľstva zostane všetkých 18 kultúrnych inštitúcií v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja pre verejnosť uzatvorených od soboty 24 erwin4. októbra 2020 až do odvolania. Župa je zriaďovateľom aj Balneologického múzea Imricha Wintera.

Divadlo Jána Palárika v Trnave pozastavilo hranie predstavení už 14 2conv 다운로드. októbra 2020. Od soboty 24. októbra ho bude nasledovať aj šesť župných múzeí, štyri knižnice, štyri osvetové strediská, dve galérie a hvezdáreň x as a character. Je medzi nimi aj Balneologické múzeum I. Wintera.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
PN Taxi
Dompek Pizza donaskova sluzba
Sheriff Taxi Piešťany
Chlapci na panvici
Knebl

Zamestnanci župných kultúrnych organizácií budú pre svojich priaznivcov naďalej pripravovať kultúrno-vzdelávací program Myway download. Kultúrne zážitky i v období zhoršenej epidemiologickej situácie si bude možné vychutnať z pohodlia a bezpečia domova.

Napríklad Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave usporadúva online besedu Literárny večer s Pavlom Tomašovičom 제미니 맨 다운로드. Západoslovenské múzeum v Trnave zas na svojom Facebooku uverejňuje „Piatkové čítanie,“ ktoré približuje zaujímavé osobnosti a miesta Trnavy, či rubriku „Fotka na stredu“ približujúcu históriu budov, udalostí i predmetov. Záhorské múzeum v Skalici uverejňuje na svojej facebookovej stránke zaujímavosti z histórie Skalice a Záhoria a prezentuje výnimočné zbierkové predmety.

Viac informácií o online aktivitách jednotlivých župných kultúrnych inštitúcií sledujte ich webové stránky a profily na sociálnych sieťach. Návštevníkov znovu privítajú po uvoľnení preventívnych opatrení.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA