Úvod Aktuality Župa zatvorila kultúrne inštitúcie

Župa zatvorila kultúrne inštitúcie

REKLAMA

V súvislosti s obmedzením pohybu obyvateľstva zostane všetkých 18 kultúrnych inštitúcií v zriaďovateľskej pôsobnosti Trnavského samosprávneho kraja pre verejnosť uzatvorených od soboty 24 erwin4. októbra 2020 až do odvolania. Župa je zriaďovateľom aj Balneologického múzea Imricha Wintera.

Divadlo Jána Palárika v Trnave pozastavilo hranie predstavení už 14 2conv 다운로드. októbra 2020. Od soboty 24. októbra ho bude nasledovať aj šesť župných múzeí, štyri knižnice, štyri osvetové strediská, dve galérie a hvezdáreň x as a character. Je medzi nimi aj Balneologické múzeum I. Wintera.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger
Dompek Pizza 2021

Zamestnanci župných kultúrnych organizácií budú pre svojich priaznivcov naďalej pripravovať kultúrno-vzdelávací program Myway download. Kultúrne zážitky i v období zhoršenej epidemiologickej situácie si bude možné vychutnať z pohodlia a bezpečia domova.

Napríklad Knižnica Juraja Fándlyho v Trnave usporadúva online besedu Literárny večer s Pavlom Tomašovičom 제미니 맨 다운로드. Západoslovenské múzeum v Trnave zas na svojom Facebooku uverejňuje „Piatkové čítanie,“ ktoré približuje zaujímavé osobnosti a miesta Trnavy, či rubriku „Fotka na stredu“ približujúcu históriu budov, udalostí i predmetov. Záhorské múzeum v Skalici uverejňuje na svojej facebookovej stránke zaujímavosti z histórie Skalice a Záhoria a prezentuje výnimočné zbierkové predmety.

Viac informácií o online aktivitách jednotlivých župných kultúrnych inštitúcií sledujte ich webové stránky a profily na sociálnych sieťach. Návštevníkov znovu privítajú po uvoľnení preventívnych opatrení.

Zdroj: Tlačová správa TTSK

REKLAMA