Úvod Aktuality Šašo Becko pozýva deti na hrad Beckov

Šašo Becko pozýva deti na hrad Beckov

REKLAMA

Prevádzkovatelia národnej kultúrnej pamiatky neďaleko Piešťan myslia počas mimoriadnej situácie aj na najmenších. Napriek obmedzeniam pre nich na posledný májový víkend pripravili pestrý program gta San andres apk download.

Šašo Becko sa počas karantény rozhodol zavesiť svoje topánky na hlavnú bránu tak vysoko, aby ich nevedel zvesiť. Chcel tak docieliť toho, že ho to nebude lákať chodiť z hradu von Terraria for free. Dnes, keď už môže chodiť von, nemá topánky a preto potrebuje nové. Príďte na hrad a pomôžte mu nové topánky nájsť.

„Milé deti, zabavte sa aj vy pri pátraní a riešení úloh na hrade Beckov počas nasledujúceho víkendu 피파2002 월드컵 다운로드. Šašova čarovná truhlica plná sladkých prekvapení je už pripravená. Becko sa určite rád o svoj poklad s vami podelí. Budete však musieť splniť niekoľko úloh, ktoré budú rozmiestnené po celom hrade,“ pozývajú organizátori podujatia Download the caption of The Corellaine Secret.

REKLAMA
PN Taxi
Dompek Pizza 2021
Buenos pizza  burger

Návštevníci hradu si od 26. mája môžu pozrieť výstavu s názvom Erbové beštie. Ide o unikátnu zbierku nadprirodzených bytostí v životnej veľkosti, ktoré sa objavujú na erboch miest a rôznych šľachtických rodov po celej Európe 구글 크롬 동영상 다운로드. Malí i veľkí si budú môcť pozrieť draka, baziliška, pegasa, jednorožca, kentaura, morskú pannu a ďalšie bájne postavy z minulosti. Zoznámia sa tiež so základmi heraldiky a namaľovať si svoj vlastný erb.

Výstava bude verejnosti prístupná v pivničných priestoroch Západného pláca a hlavnej veže od do 8. septembra 2020.

Zdroj: Tlačová správa Hrad Beckov

REKLAMA