Úvod Aktuality Projekt sochy Ľudovíta Wintera prezentujú na Vyšehrade

Projekt sochy Ľudovíta Wintera prezentujú na Vyšehrade

REKLAMA

Piešťanská socha Ľudovíta Wintera je jedným z mála slovenských zástupcov medzi projektami premien verejných priestorov v Českej republike a na Slovensku, ktoré do 20 카라 큐피드 다운로드. júna prezentuje výstava na pražskom Vyšehrade s názvom Má vlast – cestami proměn – Příběhy domova.

Exteriérovú výstavu tvoria panely venované jednotlivým premenám verejných priestorov paper dolls. Fotografie dokumentujú stav pred zásahom a po ňom. Každý rok môžu vďaka tomu návštevníci výstavy vidieť rekonštrukcie rôznych stavieb, ale aj krajinárske úpravy alebo drobnejšie vylepšenia rôznych lokalít v Českej republike a na Slovensku 경고음 다운로드.

REKLAMA
Buenos pizza  burger
Sheriff Taxi Piešťany
PN Taxi
Knebl
Dompek Pizza donaskova sluzba
Chlapci na panvici

Výstava je na pražskom Vyšehrade prístupná do 20. júna, potom ju čaká cesta po regiónoch. Jej súčasťou je každý rok hlasovanie verejnosti za najvydarenejšiu premenu Download the acheong law.

Sochu optimistu a vizionára Ľudovíta Wintera osadili na Kolonádovom moste pred rokom. Aktuálne je umiestnená pri liečebnom dome Irma na Kúpeľnom ostrove 구글스케치업 다운로드. Po skončení rekonštrukcie mosta ju vrátia na pôvodné miesto.

Výročie slávnostného odhalenia sochy si občianske združenie ProWinter pripomenulo krátkym videom:

https://www.youtube.com/watch?v=s6oQmBYiacg&feature=youtu.be

-red-

REKLAMA