Úvod Aktuality Pri hoteli Slovan „rastie“ Historická ulička

Pri hoteli Slovan „rastie“ Historická ulička

REKLAMA

V sobotu dopoludnia začala pri hoteli Slovan „rásť“ Historická ulička. Ľudia z OZ Pro Civitate – Spoločne pre Piešťany, ešte ani poriadne nezačali s jej montážou a už lákala prvých zvedavcov Geometry dash Dropbox download.
[singlepic id=33325 w=320 h=240 float=left]Historická ulička bude imaginárnou uličkou poskladanou z fotografií prevažne zo začiatku dvadsiateho storočia Hi Bailey subtitled download. Veľkoformátových fotografií je celkovo šesťdesiat a poukladané za sebou majú dĺžku cez 100 metrov. Montáž pokračuje dnes dopoludnia.
„Náš projekt, ktorý podporila spoločnosť O2 v rámci grantového programu Think Big, je určený hlavne pre mladých ľudí, ale aj ostatných obyvateľov mesta a tiež turistov a kúpeľných hostí 스플래터 스쿨 다운로드. Podstatou je vytvorenie imaginárnej uličky, po ktorej sa budú môcť ľudia prechádzať. Takto chceme hlavne mladým ľuďom priblížiť históriu nášho mesta a tiež významné osobnosti, ktoré sa výraznou mierou zaslúžili o [singlepic id=33334 w=320 h=240 float=right]rozvoj mesta,“ informoval Radovan Pagáč z OZ Pro Civitate 캐시 동영상 다운로드. Sprievodnou akciou k „Historickej uličke“ bude premietanie historických fotografií na pokračovanie na vybrané historické objekty, ktoré sa bude konať počas augusta 초고화질 컴퓨터 배경화면 다운로드.
„Tešia nás nadšené reakcie okoloidúcich. Mali sme osadených len pár fotografií a už sa ľudia zastavovali a spomínali na staré časy, na to, čo si ešte pamätajú ios 13 음악 다운로드. Mamičky deťom ukazovali to bolo tam a tam. Myslím, že po dokončení pribudne do mesta zaujímavosť, ktorá napomôže k zlepšeniu atmosféry a ponúkne niečo nové,“ konštatoval Jozef Malík z Pro Civitate lg g2 driver.

[nggallery id=1834]

REKLAMA
Sheriff Taxi Piešťany
Dompek Pizza donaskova sluzba
PN Taxi
Knebl
Buenos pizza  burger
Chlapci na panvici

Autor: db Foto: T. Hudcovič

REKLAMA
Camping Pullman - neseďte doma, príďte k nám

REKLAMA