Úvod Aktuality Festival Grape tento rok nebude. O rok by organizátori radi využili...

Festival Grape tento rok nebude. O rok by organizátori radi využili opäť piešťanské letisko

REKLAMA
Esesko

Organizátori festivalu Grape dnes na sociálnych sieťach podali definitívnu informáciu o tohtoročnom konaní podujatia v Piešťanoch. Ich rozhodnutie vzišlo zo včerajšieho rozhodnutia vlády, ktorá na základe celosvetovej pandémie COVID-19 vydala zákaz všetkých spoločenských a kultúrnych podujatí s kapacitou nad 1000 ľudí organizovaných do konca roka Entrip download.

„Grape 2020 sa teda neuskutoční a pokračovanie festivalu nás čaká až v roku 2021 칸쟈니 다운로드. Všetci sme to v posledných dňoch už tušili, avšak bolo nutné počkať na toto oficiálne rozhodnutie. Ak by sme festival zrušili iba na základe našich pocitov a predvídavosti situácie, tak by sme riskovali porušenie zmluvných podmienok s interpretmi a dodávateľmi, čo by nás mohlo stáť nemalé finančné straty a bolo by to pre nás likvidačné,“ informovali organizátori festivalu Download african vod.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Zakúpené vstupenky ostávajú v platnosti aj na rok 2021 a predaj kontinuálne pokračuje ďalej. Pokiaľ by ste chceli lístok vrátiť, bude vám vrátená plná cena Newist Hello Download. Vrátenie bude možné len tam, kde ste si lístok zakúpili, čiže buď cez web festivalu alebo na predpredajových miestach. Na vrátenie máte čas do 1.11.2020 java poi 파일 다운로드.

„Je to čas pre vás, ale aj pre nás, aby sme dovtedy už mohli mať potvrdené mená pre rok 2021, a vám tak pomohli rozhodnúť sa, či si chcete lístok ponechať. Samozrejme sa budeme snažiť čo najviac interpretov presunúť z tohto roku, veríme, že budeme úspešní. Pár „znovu“ potvrdených mien zverejníme už budúci týždeň. Viac info k vráteniu lístkov prinesieme tiež budúci týždeň,“ avizuje festivalový tím.

Kde bude Grape 2021?

Na otázku, kde sa bude budúci ročník konať, keďže z Piešťan sa malo podujatie pre väčšie využitie letiska pre leteckú dopravu sťahovať, zátupcovia Grape opovedali: „My sa samozrejme budeme snažiť ostať na letisku, čiže vlastne iba posunúť ročník na ďalší rok. Ako to dopadne to teraz nemôžeme vedieť, a aj preto sme nechali možnosť vrátenia vstupenky až do 1.11.2020, vtedy už bude jasno.“

„Vzniknutá situácia nás nesmierne mrzí, všetci sme sa tešili na leto plné festivalov. V každom prípade je to žiaľ smutná realita a musíme ju v rámci zdravia rešpektovať. Držíme palce najmä všetkým ľuďom, ktorí okolo festivalov robia celé leto a teraz prišli o svoju prácu. Sú to najmä zvukári, technici, dodávatelia energie, stanov, stage-ov, hygienických zón, gastro predajcovia, eventové agentúry, upratovači, brigádnici a aj samotní umelci, pretože všetci stratia svoj príjem. Rovnako dúfame, že táto aktuálna situácia nijak vážne nepostihne ani našich skvelých partnerov, lebo bez týchto všetkých ľudí by sme festival nevedeli zorganizovať,“ veria usporiadatelia.

Ak by ste nám chceli pomôcť, ponechajte si vstupenku do ďalšieho roku, pomôžete tým k tomu, aby sme vedeli zorganizovať festival v lete 2021 najlepšie ako budeme vedieť. My sa v lete budeme snažiť urobiť aspoň maličkú hudobnú náhradu v kapacitne povolených medziach, čoskoro dáme info. Ďakujeme za dôveru, a veríme, že sa vidíme čoskoro na koncertoch,“ dodali organizátori.

TS Grape / red Ilustr. foto: Grape

REKLAMA