Úvod Aktuality Začína sa výstavba cyklotrasy Nové Mesto nad Váhom – Trenčín

Začína sa výstavba cyklotrasy Nové Mesto nad Váhom – Trenčín

REKLAMA
GM Dental Zubar

Po dokončení ďalšieho úseku Vážskej cyklomagistrály budú môcť cyklisti bezpečne prejsť z Piešťan až do Trenčína. Náklady na projekt sú 4,3 mil Elvis Quick. eur.

Trenčiansky samosprávny kraj, ktorý získal finančné prostriedky na výstavbu cesty pre cyklistov z Integrovaného regionálneho operačného programu, odovzdá stavenisko spoločnosti Strabag v utorok 2 2018 최신가요 다운로드. júna. Po novom úseku Vážskej cyklomagistrály by sa mali prví cyklisti previesť začiatkom budúceho roka.

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba
Knebl
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Zhotoviteľ sa v zmluve o dielo zaviazal vybudovať cyklotrasu do 210 dní odo dňa odovzdania staveniska Download the Adidas logo. Celkové oprávnené výdavky tohto cyklistického diela sú vo výške viac ako 4,3 milióna eur,“ povedal trenčiansky župan Jaroslav Baška Download arcgis. Spoluúčasť župy predstavuje 5%.

Úsek má dĺžku 21 km, jeho súčasťou budú tri odpočívadlá s prístreškom a mobiliárom. Ide o pokračovanie ceste pre cyklistov spájajúcej Hornú Stredu s Novým Mestom nad Váhom, ktorá slúži už dva roky ghost64 exe 다운로드.

Úsek medzi Piešťanmi a Hornou Stredou plánuje opraviť Trnavský samosprávy kraj, ktorý vlani oznámil zámer rozšíriť Vážsku cyklomagistrálu až po Šulekovo.

Zdroj: tsk.sk

REKLAMA