Úvod Aktuality Michalský jarmok v tomto roku Hlohovec neusporiada

Michalský jarmok v tomto roku Hlohovec neusporiada

REKLAMA
Knebl

Zástupcovia mesta Hlohovec na poslednom zasadnutí krízového štábu 22. mája 2020 prijali definitívne rozhodnutie, týkajúce sa tradičného Michalského jarmoku White Witch Exhibition. 27. ročník tohto podujatia sa v septembri 2020 neuskutoční.

Dôvodom je medializovaná informácia, podľa ktorej sa predpokladá, že hromadné podujatia nad 1 000 účastníkov nebude možné z preventívnych dôvodov organizovať až do konca roka Last Jury Book. Pre organizátorov takýchto podujatí je to jasný signál. Reagoval aj Hlohovec a prerušil všetky prípravy na jarmok, ktoré začali už koncom januára 어도비 플래시 cs4 다운로드.

REKLAMA
Chlapci na panvici
Sheriff Taxi Piešťany

Prípravný tím sa od začiatku roka zaoberal novinkami a zmenami v organizácii jarmoku, predajcovia už vo veľkom zasielali prihlášky so žiadosťami o pridelenie trhového miesta a začínal sa rysovať už aj samotný program Should download.

„Rozsah a charakter takéhoto podujatia, ktoré ročne navštevujú tisícky ľudí, si vyžaduje dlhodobú, niekoľkomesačnú prípravu a neumožňuje nám vyčkávať ďalšie týždne 토이스토리1 한글자막 다운로드. Aj preto sme sa rozhodli reagovať na zverejnené informácie a jarmok tento rok neorganizovať. Záleží nám na tom, aby všetci, ktorých sa konanie jarmoku týka, neboli naďalej v neistote. Mrzí nás to. Vzhľadom na to, že pre nás je prvoradá bezpečnosť a ochrana zdravia Hlohovčanov a návštevníkov jarmoku, v súvislosti s pandémiou koronavírusu, ktorej vývoj a naň nadväzujúce opatrenia nevieme predpokladať, stavili sme na zodpovedný prístup a veríme, že verejnosť príjme toto rozhodnutie s pochopením,“ uviedol prednosta mestského úradu Tomáš Borovský.

Organizáciu jarmokov v roku 2020 z rovnakých dôvodov zrušili už aj iné slovenské mestá.

Zdroj: Tlačová správa – Mesto Hlohovec Foto: FB/Mesto Hlohovec/Adulinka Photography

REKLAMA
Dompek Pizza donaskova sluzba