Úvod Aktuality „Zlatý klinec“ OLKS má byť viac ako dvakrát drahší než ostatní účinkujúci

„Zlatý klinec“ OLKS má byť viac ako dvakrát drahší než ostatní účinkujúci

REKLAMA
Dompek Pizza 2021

Jubilejný dvadsiaty ročník Otvorenia letnej kúpeľnej sezóny má byť podľa organizátorov z Mestského kultúrneho strediska mesta Piešťany oslavou umenia a kultúry 드래곤 길들이기 3 자막 다운로드. Toto oslavovanie má podľa riaditeľky MsKS Marty Jurčovej stáť približne 25 tisíc eur.

Zaujímavé čítanie v súvislosti s cenou otvorenia letnej kúpelne sezóny ponúka webová stránka MsKS Piešťany, kde sú už zverejnené objednávky a zmluvy k niektorým [singlepic id=12862 w=320 h=240 float=left]vystúpeniam. Čo sa teda dozviete z webu Mestského kultúrneho strediska Piešťany 웹툰 총수 다운로드? Napríklad, že vystúpenie Ľudovej huby Miroslava Dudíka má stáť 840 eur, hodinový koncert Pala Hammela 2040 eur, 45 minútový koncert skupiny The Fireball 50s Rock‘n‘Roll Band 1250 eur, vystúpenie mužskej speváckej poprockovej skupiny Trojf 1000 eur Download BaiduCloud. Na objednávke na vystúpenie tanečnej skupiny Sabrosura je dohodnutá cena za trištvrtehodinový program 1250 eur, Leona Šenková zo skupinou má v zmluve dohodnutý honorár, za približne hodinové vystúpenie, 53020 korún českých, čo je približne 2200 eur 커피가 식기전에 다운로드. Abba Revival majú za 45-60 minútové vystúpenie zmluvne dohodnutú odmenu 1757 eur a zlatým klincom sú takmer domáci AC/DC Revival, ktorých dvojhodinové vystúpenie (od 22.00 hod) má stáť podľa objednávky 5280 eur, teda viac ako pätinu predbežného rozpočtu celého OLKS 지누션 다운로드.

REKLAMA
PN Taxi
Buenos pizza  burger

Len pre porovnanie AC/DC Revival hralo na Silvestra na prelome rokov 2010-2011 na Namesti Slobody v Piešťanoch pred kapelou Slniečko, ktorá mala za silvestrovsko novoročný koncert honorár 1200 eur socket.io.js. Podľa informácií na stránke spoločnosti, ktorá zabezpečuje vystúpenia úspešnej kapely Brouci Band / Beatles Revival, je ich honorár približne 1400 eur Remixos 3.0. Podobnú sumu za vystúpenie si pýta aj  U2 Revival Band z Plzne.

Doposiaľ podľa zákona o slobodnom prístupe k informáciám mala, podobne ako mesto aj príspevková alebo rozpočtová organizácia ním zriadená, zverejňovať všetky objednávky, zmluvy a faktúry spring attachments. Podľa nariadenia vlády, ktoré vstúpi do platnosti o dva dni 1. mája 2011, stačí zverejňovať objednávky tovarov a služieb a faktúry za tovary a služby nad 1000 eur bez DPH 고전게임 남극탐험 다운로드.

Autor: T. Hudcovič

REKLAMA