Havrani nedali Hodonínu šancu

Po víkendovom turnaji v Martine, na ktorom naši hráči prehrali všetky zápasy, sa v utorok 19. augusta postavili na domácom lade proti hráčom Hodonína. Tradičného súpera z prípravných zápasov tentoraz rozstrieľali 6:1.

[singlepic id=34289 w=520 h=350 float=center]

MONKEY

Poslední zápas proti Hodinínu skončil remízou 4:4, možno aj preto naši hráči prekvapili, keď po prvej tretine viedli 2:0 vďaka gólom Brzobohatého a Haringa. Druhú tretinu otvoril gólom Lichanec, za krátko mu však odpovedal hráč Hodinína Mika. Nakoniec to však išlo o jediný gól v bráne mladého odchovanca piešťanského hokeja Mateja Kičinu. Krátko pootom skóroval Krulátek a ani v závere nedali naši hokejisti hosťom z Moravy šancu. Posledné dva góly do ich brány pridali Hudec a Rais.

(red) ilustr. foto: Mário Petlák